У п’ятницю ввечері у внутрішньому дворику Чернівецької ратуші
У п’ятницю ввечері у внутрішньому дворику Чернівецької ратуші зібралося близько 300 поціновувачів театрального перфоменсу. В рамках регіональної співпраці міста Чернівці та федеративної землі Карінтія, за сприяння Чернівецької міської ради, Австрійської бібліотеки Чернівців, Фондів Степана Ленігевича та «Рідне місто» тут відбулася прем’єра театральної вистави «За годину». Її поставили за творами світового класика, австрійського драматурга к.19 – поч. 20 ст. Артура Шніцлера з нагоди 150-річчя від його дня народження актори мистецького об’єднання «Незалежна театральна лабораторія».

 «За його творами багато вистав йде в Україні, Росії та за кордоном, – розповів режисер імпрези Олег Мельничук. – Я давненько вже хотів братись за нього, а тут така нагода – 150 років з дня його народження. Секретар Чернівецької міської ради Віталій Михайлішин запропонував мені, щоб вистава відбулася під відкритим небом у внутрішньому дворику Ратуші. І це була дуже хороша ідея, тобто – це дуже по-європейськи». У виставі було задіяно чотири актори – Іван та Інна Даніліни, Олексій Григорчук та Ігор Константинюк. Репетиції проходили вночі, а декорації та костюми готували самі учасники постановки.

 Раніше мистецьке об’єднання «НТЛ» вже представляло на суд публіки виставу «Еміграція» за мотивами творів нашої землячки поетеси Рози Ауслендер та театральний перфоменс «КДБ та інші» за книгою Ігоря Померанцева. А влітку до чергового фестивалю «Meridian Czernowitz» актори обіцяють звершити підготовку вистави «Чернівці» за прозою і поезією Ігоря Померанцева.

 Вже майже рік, як дворик Ратуші перетворився на ще один мистецький майданчик міста, де на безкоштовній основі митці Чернівців можуть з травня по вересень влаштовувати власні виставки, експозиції та презентації. «Мені дуже приємно, що Галерея Ратуші набула такої популярності, – зауважив секретар Чернівецької міської ради Віталій Михайлішин. – Мерія відкрита для громади та гостей міста – і це чернівчанам подобається».

 Создан 26 сен 2012  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником