У Чернівецькій Ратуші поставили сучасну виставу За Годину
У Чернівецькій Ратуші поставили сучасну виставу За Годину

 

Незважаючи на низьку температуру на вулиці актори роздягалися та обливалися водою

 

У вечері 18 травня під відкритим небом у Галереї міської Ратуші відбувся театральний перфоменс від мистецького об’єднання «Незалежна театральна лабораторія». Вистава «За годину» поставлена за мотивами австрійського драматурга Артура Шніцлера з нагоди 150-річчя від дня народження.

 

Четверо акторів розповіли чернівчанам, які прийшли у Галерею Ратуші, історію про музиканта, який втрачає свою дружину й просить Ангела Смерті подарувати їм одну годину, щоб сказати найважливіше. Відтак, юнак починає шукати людей, які можуть подарувати власну годину життя і не знаходить. Плата за годину насправді дорівнює цілому життю.

 

У виставі мінімум слів – максимум рухів, світла, звуків, реквізитів. За сценарієм актори розводили вогонь, розливали воду, лазили по драбині, ходили через вікна… Здавалося, що ось-ось сам станеш частиною сучасного перфоменса. Жива і рухлива «картина» не залишила байдужих. Опісля вистави у дворику Ратуші довго не стихали оплески, а публіка схвально кивала в сторону режисера (Олег Мельничук, - авт.) та акторів (Ігор Константинюк, Олексій Григорчук, Іван та Інна Даніліни, - авт.)

 

Віталія КОЗМЕНКОСоздан 26 сен 2012  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником