Історія Незалежної Театральної Лабораторії
 

ждлт

 

Незалежна Театральна Лабораторія виникла, як співдружність молодих акторів і режисерів театру, які головною метою існування бачать спробу знайти свою театральну мову, переосмислити процеси взаємодії між режисером, актором і драматургом. В абсолютно герметичних, закритих від впливу сторонніх чинників умовах, створюються вистави "НТЛ". Тривалий репетиційний процес, після якого відбувається жорстка перевірка "на глядача" і знову репетиційний процес в ізольованому просторі. Вистави лабораторії неоднорідні за своєю мовою і засобами виразності. Спираючись на досвід минулого, "НТЛ" намагається крок за кроком знайти свою сценічну модель, яка була б адекватна сьогоднішньому дню. А знайшовши цю модель - негайноїї забути і знову почати "з чистого аркуша". Стрижневим поняттям в лабораторії є "Живий театр".

 

 

В репертуарі лабораторії немає вистав по готовому драматургічному матеріалу. Драматургія виникає в процесі роботи над літературною основою. Це вистави за поетичними збірками класиків і сучасних поетів, вистави, в основі яких лежать новели, міфи, притчі, а також вистави-​​фантазії на теми підказані сьогоднішнім днем. Відмінною рисою вистав "НТЛ" є мінімальна кількість тексту, максимум дії.

 

 

Відсутність плану по зіграним виставам, повна фінансова та творча незалежність дають можливість рідко грати вистави і тим самим не перетворювати Театр в "комбінат по виробництву театральної продукції".

Робота над уже готовими виставами, їх трансформація і шліфовка, тренінги та майстер-класи дають можливість створювати вистави мовою, яка знаходить відгук у сучасного глядача і поєднує в собі літературу, пластику, жест, музику, живопис, вокал, сучасні технології.

 

 

  «НТЛ» була створена в 2010р., Але за цей короткий проміжок часу встигла побувати на престижних міжнародних театральних фестивалях, де завоювала чималу кількість нагород, а також отримала чудові відгуки, як глядачів, так і театральних критиків.

 

 

фф ВВ вв шш пп


Обновлен 18 апр 2015. Создан 13 апр 2015  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником