periculosum libero

вистава "Небезпечно вільні"«Periculosumlibero» (Небезпечновільні)

 

 

Театральний перфоманс «Небезпечно Вільні» створений за мотивами творів Ігоря Померанцева - відомого радіожурналіста. Народився в Саратові, виріс у Чернівцях, закінчив філологічний факультет Чернівецького університету. З 1978 р в еміграції. Багаторічний співробітник радіо "Свобода". Автор десяти книг. Перший лауреат заснованої альманахом "Urbi" Премії імені В'яземського. Живе в Празі.

 

В основі лежать вірші, уривки з п'єси «Ви мене чуєте?», а також аудіозапис радіоп'єси Ігора Померанцева «Любов на коротких хвилях» у виконанні Валентина Гафта.

 

     Одвічне прагнення людини свободи, польоту. Свободи творчості, свободи думки. Але для когось ці «літуни» були занадто вільні,небезпечновільні.

 

Епоха 70-х. Тотальний контроль над культурним життям. Переслідування інакомислення в тоталітарній державі. Вистава складна за своєю структурою і розвивається паралельно в декількох площинах. Одночасно з майже гротесковою історією двох КГБ-істів, вистава намагається на прикладі однієї сім'ї простежити і розкрити індивідуальну психологічну мотивацію проростання в особистості зерна конформізму. У підсумку тоталітарна машина отримала перемогу: вона змогла змусити доносити один на одного, зраджувати. У фіналі вистави сім'я зруйнована, а сімейний круглий стіл перетворюється на каток для укладки асфальту.

 

У виставі досліджується тема, точніше, мотиви, які штовхають на пасивне прийняття існуючого порядку, безпринципну покірність тому, хто володіє силою. «Хто ж ми? Безмовні свідки чи співучасники? »

 

У виставі зайнято сім акторів

Тривалість – 1г. 30 хв.Обновлен 13 апр 2015. Создан 12 апр 2015  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником